LOTTO SUPERLIGA | 3 kolejka | event

15 Czerwca, 2023

Czy warto robić relacje z eventu ? 

                                                                                                                                                                                                         

Organizacja wydarzenia wymaga niesamowitego nakładu pracy. Czy jest to ogromna konferencja, targi, czy małe spotkanie biznesowe, każdy szczegół ma znaczenie. To idealna forma rozbudowania relacji  lub pozyskania klientów.  

Relacja wideo z wydarzenia to idealny sposób, aby wydarzenie trwało. A dodatkowo świetny motyw na szerzenie świadomości marki oraz jej promocję.

Filmy z wydarzeń mogą być używane przed, w trakcie i po wydarzeniu w celu zwiększenia działań promocyjnych, działań marketingowych, wysiłków związanych z generowaniem leadów i nie tylko. Filmowanie wydarzenia zwiększa jego długość i zasięg. Wydarzenia są świetne, ale mają poważny minus: zazwyczaj nie trwają wystarczająco długo, aby mieć zauważalny wpływ na Twoje działania marketingowe. Masz możliwość zaprezentowania się setkom osób, które biorą udział w wydarzeniu – ale poza tym zasięg Twojego wydarzenia jest minimalny. Jednak wszystko się zmienia, kiedy towarzyszy temu videorelacja– Twoi obecni lub przyszli klienci mogą zobaczyć, jak wyglądało wydarzenie, zobaczyć co się wydarzyło, być może samemu nabrać chęć na uczestnictwo w nim, następnym razem.

https://vimeo.com/751998662

Filmowanie wydarzenia to materiał na długi czas, do wykorzystania w Social mediach. Wideo jest jednym z najbardziej angażujących rodzajów treści i faktycznie pomaga zwiększać sprzedaż skuteczniej niż inne formy. Materiały te możesz podzielić na wiele oddzielnych filmów, tworząc trailery przyszłych wydarzeń, wyciągając najbardziej angażujące momenty, nagrywając wywiady z uczestnikami i wrzucając je jako testimoniale w social media. Twoje możliwości są prawie nieograniczone. Wiele firm filmuje swoje wydarzenia nawet nie myśląc o korzyściach marketingowych, ale robi to tylko po to, aby w pełni udokumentować swoje wydarzenie i wykorzystać je wewnętrznie.


Bez względu na powód, filmowanie powinno być jednym z Twoich głównych priorytetów podczas następnego wydarzenia.