Lim Center

13 Lipca, 2023

Naszą pracę zawsze rozpoczynamy od pomysłu/koncepcji. Dzięki bogatemu doświadczeniu w R5films zawsze staramy się tworzyć pełnowymiarowy Content, który pomoże Ci w komunikacji, marketingu i promocji. 

Story jest głównym czynnikiem, który pozwala oddzielić zapadające w pamięć treści od tych, które łatwo zapomnieć, w filmie promocyjnym, czy wizerunkowym. Dobre historie wciągają nas i pozostawiają niezatarte wrażenie. Wykorzystanie emocji do zaangażowania widza jest bardzo ważne. 

Wybór muzyki jest również kluczowy i może całkowicie zmienić nastrój filmu reklamowego. Kolorystyka wizualna i efekty produkcji wideo, czyli Przypomnij sobie emocje. Jasne i kolorowe obrazy zazwyczaj przedstawiają szczęście i zadowolenie, podczas gdy przygaszony kolor z ponurym tłem może wyrażać smutek. Zawsze bierz pod uwagę rozwój historii i to, jak obrazy w połączeniu z dźwiękiem mogą to zmienić i posunąć historię do przodu. 

Każdy z tych aspekt ma znaczenie, przy tworzeniu materiałów wideo, dlatego tak ważna jest ogólna koncepcja, na jej podstawie tworzymy scenariusz, a następnie obraz. A tworzone treści nabierają spójności z marką i gwarantują sukces odbioru, niezależnie czy tworzony materiał ma być reklamą, czy przedstawiać wizerunek Twojej firmy, spójność przekazu jest kluczowe.